|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 3.16 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.18 А |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 4-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VRB-ARGB)
Немає в наявності
Код товару: 619997
189 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool VR (реверсний) з ARGB підсвічуванням, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB свічення, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопаті вентилятора і проглядається через декоративну рамку з усіх боків. Вентилятор стане доповненням будь-якої сучасної комп’ютерної системи.
![Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VRB-ARGB) [619997] Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VRB-ARGB) [619997]](/content/images/21/390x390l80mc0/90314452478231.jpg)
![Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VRB-ARGB) [619997] Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VRB-ARGB) [619997]](/content/images/21/420x390l80mc0/26725480795744.jpg)