|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 105 г |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 2.28 Вт |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 28.2 CFM |
| Підсвічування | немає |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 27.5 дБ |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Тип підшипника вентилятора | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
| Швидкість вентилятора | 500RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11)
Немає в наявності
Код товару: 608906
169 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Цей вентилятор відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості та забезпечує ефективне охолодження. Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування. Противібраційні прокладки поглинають і пригнічують вібрацію, що виникає під час вентилятора. Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження. • Оптимальне співвідношення ціни та якості • Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження • Противібраційні прокладки поглинають та пригнічують вібрацію, що виникає під час роботи вентилятора. • Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування • Використання гідравлічного підшипника підвищує надійність та ефективність
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/390x390l80mc0/44106065908002.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/390x390l80mc0/95729824434707.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/344x390l80mc0/68415580930052.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/387x390l80mc0/30075711468384.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/346x390l80mc0/88257255451330.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/511x390l80mc0/12854178592322.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/458x390l80mc0/25481729627485.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/475x390l80mc0/72682168350217.jpg)
![Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906] Вентилятор AeroCool Force 12 PWM Black (ACF3-FC01110.11) [608906]](/content/images/33/358x390l80mc0/47587447381626.jpg)