|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 4.2 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.35 A |
| Повітряний потік | 45.7 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 6-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 17.8 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 1.52 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11)
Немає в наявності
Код товару: 608912
1 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
120-мм вентилятор з 6-піновим конектором і RGB підсвічуванням з дзеркалом створює ефект “нескінченності”. Доступ до 16,8 млн кольорів здійснюється з сумісних системних плат з підсвічуванням RGB, включаючи ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync і Gigabyte RGB Fusion. У комплекті поставки 3 вентилятори Mirage 12 ARGB, хаб для керування RGB-підсвічуванням H66F та пульт керування. У комплекті поставки 3 вентилятори Mirage 12 ARGB, хаб для керування RGB-підсвічуванням H66F та пульт керування. Ефект "нескінченного" RGB-підсвічування від дзеркала в центральній частині вентилятора надасть унікального вигляду вашій системі. Прозора крильчатка вентилятора дозволить без перешкод насолодитися його яскравим RGB-підсвічуванням Доступ до 16,8 млн кольорів із сумісних системних плат з адресованим RGB підсвічуванням До хаба H66F можна підключити до шести вентиляторів з ARGB-підсвічуванням та 6-піновими конекторами + ще два вентилятори або комплектуючих з ARGB-підсвічуванням та живленням 5 В Хаб H66F підтримує функції керування ШИМ-вентиляторами для більш тонкого налаштування частоти обертів
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/628x390l80mc0/43962069365805.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/800x242l80mc0/33787580321740.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/800x242l80mc0/26021943815213.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/800x277l80mc0/69323415385564.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/714x390l80mc0/49478624714448.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/784x390l80mc0/74511085932175.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/412x390l80mc0/91621623929581.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/800x376l80mc0/88112254060524.jpg)
![Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912] Вентилятор AeroCool Mirage 12 ARGB Pro (ACF3-MR10227.11) [608912]](/content/images/37/390x390l80mc0/94175113984292.jpg)