|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 3.96 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 49.8 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 3-pin + 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 34.1 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 1.32 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11)
Немає в наявності
Код товару: 609107
429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Phantom M-3 Reverse — це 120-міліметровий PWM вентилятор із тристороннім нескінченним дзеркалом ARGB і реверсною лопаттю, що забезпечує функціональність всмоктування, демонструючи нескінченне освітлення. Він сумісний із материнськими платами з ARGB, такими як ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync і Gigabyte RGB Fusion, і пропонує доступ до 16.8 мільйонів кольорів. Доступний у чорному та білому кольорах, Phantom M-3 Reverse має 9 лопатей для покращеного відведення тепла та 8 амортизуючих накладок для мінімізації резонансного звуку.
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/390x390l80mc0/47001083818793.jpg)
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/615x390l80mc0/54327249027391.jpg)
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/390x390l80mc0/99535816978380.jpg)
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/390x390l80mc0/95900767695460.jpg)
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/390x390l80mc0/26881643591648.jpg)
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/390x390l80mc0/21567850474843.jpg)
![Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107] Вентилятор AeroCool Phantom M-3 Reverse 12 PWM ARGB Black (ACF3-MR11227.11) [609107]](/content/images/12/390x390l80mc0/54400647323921.jpg)