|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 172 г |
| Гарантія | 72 міс. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.4 A |
| Повітряний потік | 73 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 27 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 4.5 мм H2O |
| Товщина | 27 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_)
Немає в наявності
Код товару: 618568
499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Реверсивний вентилятор для максимального повітряного потоку ARCTIC P12 Pro Reverse — це високопродуктивний 120-міліметровий вентилятор із реверсивним напрямком потоку повітря, створений для тих, хто прагне ідеального поєднання ефективності, тиші та естетики. Його конструкція спеціально розроблена для забору повітря із зворотного боку, що робить його ідеальним рішенням для корпусів із панорамними вікнами або дизайнерських збірок, де важлива не лише продуктивність, а й зовнішній вигляд. Оптимізована аеродинаміка для стабільного охолодження Форма лопатей вентилятора має конфігурацію сопла, а спиці виконані у вигляді крапель для спрямування повітряного потоку з мінімальними втратами тиску. Така конструкція зменшує турбулентність і сприяє плавному, рівномірному потоку повітря навіть за високих обертів. Завдяки цьому ARCTIC P12 Pro Reverse підтримує стабільний потік до 73 фут3/хв при максимальному статичному тиску 4.5 мм H2O, забезпечуючи ефективне охолодження навіть у щільно зібраних корпусах. Плавність, потужність і точність балансування Кожен вентилятор проходить автоматизований процес балансування, у межах якого спеціальний матеріал наноситься з мікронною точністю. Така технологія усуває навіть найменші дисбаланси у конструкції, забезпечуючи рівномірне обертання лопатей без вібрацій. Це сприяє тихій роботі й подовжує строк служби вентилятора, що особливо важливо для систем, які працюють безперервно. Гідродинамічний підшипник із подовженим валом Система підшипника Fluid Dynamic Bearing (FDB) в ARCTIC P12 Pro Reverse має удосконалений розподіл тиску мастила, що зменшує тертя та вібрації. Подовжений вал покращує баланс і забезпечує ще тихішу роботу. Це рішення не лише знижує рівень шуму, але й значно підвищує довговічність вентилятора, роблячи його придатним для тривалої експлуатації у високопродуктивних системах.
![Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568] Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568]](/content/images/23/390x390l80mc0/52756818709238.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568] Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568]](/content/images/23/350x390l80mc0/16696311343220.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568] Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568]](/content/images/23/396x390l80mc0/74497535893371.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568] Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse Black (ACFAN00331A)_ (ACFAN00331A_) [618568]](/content/images/23/338x390l80mc0/71668597971560.jpg)