|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 85 г |
| Вага без упаковки, кг | 0.09 |
| Вага в упаковці, кг | 0.10 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 34.51 CFM |
| Повітряний потік, фут³/хв | 71.53 |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 15 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 22.6 дБ |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.33 мм H2O |
| Товщина | 15 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | так |
| Швидкість вентилятора | 300RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A)
Немає в наявності
Код товару: 608888
256 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ідеально підходить для невеликого простору На відміну від стандартних 120 мм корпусних вентиляторів товщиною 25 мм, P12 Slim PWM PST має монтажну глибину всього 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для корпусів малого форм-фактора (SFF). Відповідні гвинти для кріплення на радіаторі вже входять до комплекту постачання. Оптимізовано для високого статичного тиску Оскільки конструкція вентилятора P12 Slim PWM PST оптимізована для створення потоку сфокусованого повітря, він створює високий статичний тиск. Вентилятор забезпечує надзвичайно ефективне охолодження та хороший потік повітря – навіть за підвищеного опору повітря. Це робить P12 Slim PWM PST особливо придатним для використання в прихованих повітрозабірниках, пилових фільтрах, радіаторах і взагалі в невеликих корпусах, де мало місця для вільного потоку повітря через компактно розміщене обладнання. Максимальна тиша, мінімальна вібрація Шум від роботи нещодавно розробленого двигуна ARCTIC ледь відчутний навіть на найнижчій швидкості. Завдяки спеціальному намагнічуванню двигун P-вентиляторів не створює ривків при запуску і лише частку вібрацій під час перемикання, характерних для звичайних двигунів постійного струму. Як результат, набагато менше вібрації на корпусі на різних швидкостях і немає потреби в гумовому буфері або додатковій розв’язці. Поліпшений термін служби Новий двигун ARCTIC генерує значно менше тепла від тертя, ніж його попередники та сучасні моделі конкурентів. Внаслідок цього температура котушки знижується на 20 градусів, що вчетверо збільшує термін служби, а зменшені втрати на тертя забезпечують більш ефективну роботу. Управління за допомогою ШІМ PST від 300 до 2100 об/хв Завдяки широкому діапазону швидкостей та інноваційної технології PWM Sharing Technology (PST), швидкість вентилятора P12 Slim PWM PST можна регулювати синхронно з іншими вентиляторами. Вентилятори PST від ARCTIC оснащені власним вбудованим рішенням для послідовного з’єднання і крім штекерного роз’єму мають ще одне гніздо, до якого можна послідовно підключити додатковий вентилятор або до чотирьох інших вентиляторів PST. Високоякісний підшипник ковзання Завдяки комбінації сплаву та мастила, розробленої в Німеччині, тертя всередині підшипника зведено до мінімуму та досягнуто більшої ефективності. На додаток до запобігання втрат мастила, знос штифта та втулки також зведений до мінімуму. Вирізняється менше тепла, знижується рівень шуму підшипників, а термін служби вентилятора значно продовжується. Режим 0 дБ – нульові обороти Швидкість обертання P12 Slim PWM PST можна зменшити до нуля за допомогою ШІМ. Це забезпечує ефективну та тиху роботу ПК у режимі очікування, гарантуючи при цьому максимальну продуктивність на вимогу. Універсальне використання P12 Slim PWM PST можна встановлювати у корпусі за власним бажанням. Він може всмоктувати холодне повітря як припливний вентилятор, так і виштовхувати тепле повітря як витяжний вентилятор. Вентилятор пропонує варіанти монтажу на радіатор як за допомогою притиску, так і витягування.
![Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888] Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888]](/content/images/23/390x390l80mc0/29161726971781.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888] Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888]](/content/images/23/390x390l80mc0/25424428041440.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888] Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888]](/content/images/23/390x390l80mc0/24349337030239.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888] Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888]](/content/images/23/390x390l80mc0/23720810440188.jpg)
![Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888] Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00187A) [608888]](/content/images/23/390x390l80mc0/97192581074022.jpg)