|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 60 міс. |
| Енергоспоживання | 2.88 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.24 A |
| Повітряний потік | 76 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 250000 год |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.5 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030)
Немає в наявності
Код товару: 608935
2 539 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпусний вентилятор TUF Gaming TF120 ARGB забезпечує високу продуктивність і довговічність у веселкових кольорах.
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/84692616376006.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/42806274528899.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/19143890745544.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/59809590949509.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/67384936087334.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/21651867025389.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/33712148624407.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/45288635504585.jpg)
![Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935] Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB 3IN1 White (90DA0033-B09030) [608935]](/content/images/7/390x390l80mc0/93969364036553.jpg)