|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 6 міс. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Atcom ATcool (10496)
Немає в наявності
Код товару: 609111
57 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вентилятор корпусний тип вентилятора: втулка швидкість вентилятора 1500 об/хв розміри вентилятора: 80*80*25 мм роз’єм: 3 пін Номінальна напруга, 12в матеріал: пластмаса
![Вентилятор Atcom ATcool (10496) [609111] Вентилятор Atcom ATcool (10496) [609111]](/content/images/7/390x390l80mc0/46477124217863.jpg)