|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 148 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Енергоспоживання | 2.4 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.1 A |
| Повітряний потік | 49.9 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 25.5 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Тиск | 1.45 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105)
Немає в наявності
Код товару: 620192
369 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інноваційна технологія Безпрецедентний для свого класу тиск повітря Конструкція рамки вентилятора була оптимізована для мінімізації витоків повітряного потоку, що збільшило ефективність роботи Pure Wings 3 120 мм PWM з радіаторами систем охолодження. Також було оптимізовано кут атаки лопатей для створення ще вищого повітряного тиску, що забезпечує виняткову продуктивність Pure Wings 3 120 мм PWM. Ідеальний корпусний вентилятор Оптимізація для інтенсивного повітряного потоку Оптимізований для створення максимального повітряного потоку Pure Wings 3 120 мм PWM є чудовим вибором для корпусів ПК з вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки знижують генеруючу шум турбулентність, але і забезпечують високу продуктивність охолодження для вимогливих конфігурацій. Впізнавальний стиль Плавні лінії незмінної класики Pure Wings 3 120 мм PWM позбавлений всього зайвого. Кожна його частина та кожна деталь повністю відповідають його функціональності та безкомпромісній продуктивності. Всі форми та кути мають певну мету, що робить Pure Wings 3 120 мм PWM незмінною класикою та елегантним доповненням до будь-якого ігрового ПК. Технологія Rifle Bearing Тривалий термін служби Pure Wings 3 Pure Wings 3 120 мм PWM розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 80 000 годин.
![Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105) [620192] Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105) [620192]](/content/images/23/390x390l80mc0/92710387488390.jpg)
![Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105) [620192] Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105) [620192]](/content/images/23/331x390l80mc0/85131644741004.jpg)
![Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105) [620192] Вентилятор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM Black (BL105) [620192]](/content/images/23/703x390l80mc0/54631625542352.jpg)