|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.38 A |
| Повітряний потік | 65.57 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 34.1 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW)
Немає в наявності
Код товару: 608918
4 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високопродуктивні вентилятори CORSAIR AF120 RGB ELITE 120 мм із ШІМ забезпечують швидкість обертання від 550 до 2100 об/хв для потужного охолодження, тихої роботи та яскравого RGB-освітлення. Підтримуйте систему у холодному стані Ідеальні вентилятори для вашого ПК з оптимальним повітряним потоком на низьких та середніх швидкостях. Вентилятори AF RGB ELITE Series забезпечують ідеальний баланс між низьким рівнем шуму, високим статичним тиском та великим повітряним потоком без шкоди для продуктивності, досягаючи повітряного потоку 65,57 CFM при піковій швидкості 2100 об/хв.
![Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW) [608918] Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW) [608918]](/content/images/42/382x390l80mc0/58272744399572.jpg)
![Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW) [608918] Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW) [608918]](/content/images/42/390x390l80mc0/56382514062971.jpg)