|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 60 міс. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.7 A |
| Повітряний потік | 94.7 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | магнітний (Magnetic Levitation) |
| Тиск | 3.75 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW)
Немає в наявності
Код товару: 608991
1 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Додайте вентилятори CORSAIR RX140 з ШИМ-керуванням, які допоможуть подолати перешкоди завдяки високому статичному тиску та швидкості обертання з ШИМ-керуванням та створені з використанням високоякісного рідкокристалічного полімеру та технології CORSAIR AirGuide. Удосконалена форма лопатей Системний концентратор iCUE LINK включений у комплект постачання Лопаті вентилятора з рідкокристалічного полімеру (LCP), армовані скловолокном Технологія AirGuide для інтенсивного охолодження Підшипник з магнітним куполом для мінімального шуму
![Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW) [608991] Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW) [608991]](/content/images/2/390x390l80mc0/11387912844094.jpg)
![Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW) [608991] Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW) [608991]](/content/images/2/390x390l80mc0/32355279748480.jpg)
![Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW) [608991] Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM (CO-9051019-WW) [608991]](/content/images/2/390x390l80mc0/89190406246544.jpg)