|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 164 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.13 А |
| Повітряний потік | 61.91 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 1.83 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608880
789 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вентилятор DeepCool FC120 з RGB-підсвічуванням та ШИМ-керуванням спрощує прокладання кабелів завдяки новому кабелю з можливістю послідовного підключення, який виконує як функції RGB, так і функції живлення, з’єднує вентилятори та зменшує плутанину кабелів. ПРОДУКТИВНИЙ ВЕНТИЛЯТОР A-RGB PWM Продуктивний вентилятор DeepCool FC120 A-RGB PWM спрощує управління кабелями за допомогою нового кабелю, який виконує функції як A-RGB, так і функції живлення, що з’єднує вентилятори та зменшує безлад при прокладанні кабелю. ЯСКРАВІСТЬ ОСВІТЛЕННЯ Індивідуально адресовані світлодіоди A-RGB оточують центральну втулку та підсвічують кожну напівпрозору лопать вентилятора для класичного світлового ефекту з високою яскравістю. FC120 також має вбудований світловий ефект за замовчуванням без необхідності програмного забезпечення або спеціального контролера для швидкого та легкого налаштування. ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ Розроблений з точністю, FC120 має підвищений статичний тиск і концентрований повітряний потік для чудової продуктивності охолодження. Вузька панель рамки забезпечує збільшену площу для лопатей вентилятора та забезпечує вищу ефективність.
![Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880] Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880]](/content/images/18/390x390l80mc0/28049484771939.jpg)
![Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880] Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880]](/content/images/18/390x390l80mc0/25908416358508.jpg)
![Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880] Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880]](/content/images/18/390x390l80mc0/83257002789240.jpg)
![Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880] Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880]](/content/images/18/312x390l80mc0/22517901263915.jpg)
![Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880] Вентилятор DeepCool FC120 Black (R-FC120-BAMN1-G-1) [608880]](/content/images/18/390x390l80mc0/18224981531312.jpg)