|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 170 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1850 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.12 A |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.19 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608886
599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DeepCool FK120 – це високопродуктивний 120-мм ШИМ-вентилятор з елітним охолодженням та безшумною ефективністю, призначений для вимогливого охолодження процесора або радіатора.
![Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886] Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886]](/content/images/22/350x378l80mc0/87429118110083.jpg)
![Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886] Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886]](/content/images/22/412x342l80mc0/17567871574213.jpg)
![Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886] Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886]](/content/images/22/354x357l80mc0/91695203845796.jpg)
![Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886] Вентилятор DeepCool FK120 Black (R-FK120-BKNPF1-G-1) [608886]](/content/images/22/390x390l80mc0/71527737230680.jpg)