|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 82 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 0.96 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.08 A |
| Повітряний потік | 21.8 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | Molex |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 20.3 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80)
Немає в наявності
Код товару: 610641
99 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний повітряний потік Висококласний 80-мм вентилятор чорного кольору. Безшумна робота Низька швидкість обертання вентилятора гарантує безшумну роботу. Вентилятор виготовлений з високоякісних матеріалів. Низька швидкість обертання гарантує безшумну роботу.
![Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80) [610641] Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80) [610641]](/content/images/14/650x390l80mc0/38103588525390.jpg)
![Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80) [610641] Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80) [610641]](/content/images/14/650x390l80mc0/70082240916838.jpg)
![Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80) [610641] Вентилятор DeepCool XFAN 80 (DP-FDC-XF80) [610641]](/content/images/14/390x390l80mc0/58828538304242.jpg)