|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 130 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Енергоспоживання | 3.6 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 61.8 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип підшипника вентилятора | кочення (Ball Bearing) |
| Тиск | 3.97 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL)
Немає в наявності
Код товару: 609394
199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ефективне охолодження корпусу комп'ютера має важливе значення, оскільки в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Залежно від своїх вимог користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу. Кулер для корпусу GEMBIRD FANCASE3 Ball типорозміру 120 х 120 х 25 можна або встановлювати в корпус настільного ПК, або використовувати у складі системи охолодження центрального процесора, характеризується приємним рівнем шуму. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало галасу в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніше робота комп'ютера.
![Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394] Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394]](/content/images/6/397x390l80mc0/88599676695096.jpg)
![Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394] Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394]](/content/images/6/390x390l80mc0/35516181837159.jpg)
![Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394] Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394]](/content/images/6/390x390l80mc0/47693510726117.jpg)
![Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394] Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394]](/content/images/6/390x390l80mc0/96745180931289.jpg)
![Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394] Вентилятор Gembird (FANCASE3/BALL) [609394]](/content/images/6/480x390l80mc0/23234122266340.jpg)