|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 3 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.25 A |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 245 х 125 х 27 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 31.5 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | кочення (Ball Bearing) |
| Тиск | 1.99 мм H2O |
| Товщина | 27 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow)
Немає в наявності
Код товару: 608872
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вентилятор ID-Cooling Icefan 240 ARGB Snow призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір виробу становить 245x125x27 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 2000 об/хв.
![Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872] Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872]](/content/images/12/488x390l80mc0/11501771734937.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872] Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872]](/content/images/12/488x390l80mc0/91146842869444.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872] Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872]](/content/images/12/202x390l80mc0/14047560476461.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872] Вентилятор ID-Cooling, 245x125x27мм, 3-pin, 4-pin PWM, білий (Icefan 240 ARGB Snow) [608872]](/content/images/12/390x390l80mc0/86359930417598.jpg)