|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Енергоспоживання | 3 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.25 A |
| Повітряний потік | 78 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 27 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 29.9 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Товщина | 27 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL)
Немає в наявності
Код товару: 609087
389 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Квадратна рама вентилятора та великий потік повітря можуть ефективно прискорити циркуляцію повітря. Вентилятор розроблено як ефективна система повітряного потоку для підвищення стабільності роботи.
![Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087] Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087]](/content/images/35/390x390l80mc0/99347967379989.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087] Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087]](/content/images/35/488x390l80mc0/89799426900856.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087] Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087]](/content/images/35/488x390l80mc0/23044576440516.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087] Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087]](/content/images/35/488x390l80mc0/27647868180034.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087] Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087]](/content/images/35/488x390l80mc0/23327512260272.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087] Вентилятор ID-Cooling (AF-127-GDL) [609087]](/content/images/35/488x390l80mc0/65292387224778.jpg)