|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 1.8 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.15 A |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Призначення | для корпусу. для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO)
Немає в наявності
Код товару: 615107
699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляють системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп’ютерні ентузіасти. Також ID-COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку. Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING були представлені порівняно недавно —2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/25101640614060.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/84436209233185.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/80675521717897.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/33142832214526.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/60820606464357.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/96208165157279.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/488x390l80mc0/25926016411480.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107] Вентилятор ID-Cooling (AS-120-ARGB-K TRIO) [615107]](/content/images/15/390x390l80mc0/31873318285791.jpg)