|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.25 A |
| Повітряний потік | 82.5 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 35.2 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin. 4-pin |
| Тиск | 2.55 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
| Швидкість вентилятора | 500RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE)
Немає в наявності
Код товару: 609089
399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-Pro ARGB призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір вентилятора становить 120x120 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 1800 об/хв.
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/390x390l80mc0/47828186948338.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/27726042185294.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/35030813037772.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/45992314939787.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/35436862682545.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/51071174306891.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/19048605976319.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-PRO ARGB REVERSE) [609089]](/content/images/37/488x390l80mc0/44976907822016.jpg)