|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 2.4 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.2 A |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 35.2 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.16 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 609164
249 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-WHITE призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір вентилятора становить 120x120 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 1800 об/хв.
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164]](/content/images/4/488x390l80mc0/94996618726398.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164]](/content/images/4/488x390l80mc0/62290516100358.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164]](/content/images/4/488x390l80mc0/72013149269426.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164]](/content/images/4/488x390l80mc0/90303269164038.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164] Вентилятор ID-Cooling (TF-12025-WHITE) [609164]](/content/images/4/390x390l80mc0/27690548160002.jpg)