|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Енергоспоживання | 3 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Прозорий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.2 A |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | White |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 28.9 дБ |
| Споживаний струм | 0.2 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.15 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | так |
| Швидкість вентилятора | 300RPM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO)
Немає в наявності
Код товару: 612660
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Набір вентиляторів ID-Cooling TF-12025-Pro SW Trio призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір вентилятора становить 120x120 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 1800 об/хв. Покращення продуктивності Лопаті вентилятора зі збільшеною площею, рама з оптимізованим тиском та рекордна відстань між кінчиками лопатей та внутрішньою частиною рами забезпечують видатну продуктивність тиску та повітряного потоку. Гумовий демпфер у кожному кутку Раму вентилятора можна оснастити антивібраційними прокладками. Ці прокладки не тільки гасять незначні коливання, але й дозволяють поглинати шум. Незрівнянна інженерія Оптимізований гідравлічний підшипник забезпечує ще кращу стабілізацію, точність та довговічність. Першокласні характеристики Функція ШІМ з чудовим балансом продуктивності та безшумності підтримує повністю автоматичне керування для зниження максимальної швидкості. Акуратне управління кабелями Конструкція з чоловічим та жіночим роз'ємами, яка не потребує розгалужувача, також дозволяє легко підключати та виймати кабелі, що спрощує їхнє управління. Більше жодного безладу у вашій системі.
![Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660] Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660]](/content/images/26/390x390l80mc0/15161110994426.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660] Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660]](/content/images/26/488x390l80mc0/32237765727286.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660] Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660]](/content/images/26/488x390l80mc0/53374977341193.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660] Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660]](/content/images/26/390x390l80mc0/44057525432729.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660] Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660]](/content/images/26/390x390l80mc0/48503194531312.jpg)
![Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660] Вентилятор ID-Cooling White (TF-12025-PRO SW TRIO) [612660]](/content/images/26/390x390l80mc0/44748318691684.jpg)