|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 283 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | незалежне підсвічування лопатей та корпусу |
| Енергоспоживання | 5.16 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2150 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 77.34 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 29.8 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.52 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00)
Немає в наявності
Код товару: 613553
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Незалежно керуйте освітленням лопатей вентилятора та бокових смужок, щоб створювати багатошарові світлові ефекти, які підсилюють візуальний ефект конструкції. Алюмінієва табличка знаходиться в центрі бездротового вентилятора CL, додаючи нотку елегантності та підвищуючи загальну якість збірки, а також роблячи конфігурацію на вигляд такою ж потужною, як і продуктивною. Нове безінструментне блокування для легкого встановлення. Відчуйте встановлення наступного покоління з оновленою конструкцією push-to-connect, яка не потребує гвинтів, жодних клопотів та забезпечує чисте й безпечне з’єднання за лічені секунди. Оснащений системою FDB CL Wireless забезпечує потужний повітряний потік і тиск, мінімізуючи шум. Вбудований ШІМ-приймач для стабільної та чистої подачі живлення. Оснащений 4-контактним основним роз’ємом для автоматичного визначення ШІМ та 2-контактним хвостовим роз’ємом для додаткового живлення, UNI FAN CL Wireless забезпечує надійну роботу 12 В від материнської плати. Довжину кабелю можна регулювати за допомогою вбудованого органайзера, а спеціальні гребінці для кабелів забезпечують акуратне розташування проводів. L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації. Контролер в комплектацію не входить, можна придбати окремо.
![Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553] Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553]](/content/images/45/390x390l80mc0/67368556423512.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553] Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553]](/content/images/45/390x390l80mc0/87590666402920.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553] Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553]](/content/images/45/390x390l80mc0/44152122137475.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553] Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-1 White (G99.12CL1W1W.00) [613553]](/content/images/45/390x390l80mc0/19609635948784.jpg)