|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 5.16 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 67 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 122.1 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 29.2 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 2-pin. 4-pin |
| Тиск | 3.4 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00)
Немає в наявності
Код товару: 614384
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Uni Fan SL-INF Wireless переосмислює інновації RGB-вентиляторів, встановлюючи новий сміливий стандарт у динамічних світлових дисплеях. Індивідуально кероване освітлення по всій маточині лопатей, подвійних бічних смужках та внутрішньому краю. Асиметричний дизайн дзеркала Infinity. Кожен вентилятор має подвійний край — з одного боку конічний, а з іншого — прямокутний. Бездротовий вентилятор Uni Fan SL-INF Wireless забезпечує високопродуктивний потік охолодження. Його конструкція FDB забезпечує плавну та тиху роботу, що ідеально підходить для радіаторів та щільних передніх панелей. L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації. Контролер в комплектацію не входить, можна придбати окремо.
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/82464479130879.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/13688976176748.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/27383488136042.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/78381589620886.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/37658253112269.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/17239989015331.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/98713597424890.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless 120-1 White (G99.12SLIN1W1W.00) [614384]](/content/images/34/390x390l80mc0/65590296882239.jpg)