|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 5.16 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 69.7 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 122.1 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 32.2 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00)
Немає в наявності
Код товару: 616065
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Uni Fan SL-INF Wireless Reverse - вентилятор із зворотною конфігурацією лопатей, переосмислює інновації RGB-вентиляторів, встановлюючи новий сміливий стандарт у динамічних світлових дисплеях. Індивідуально кероване освітлення по всій маточині лопатей, подвійних бічних смужках та внутрішньому краю. Асиметричний дизайн дзеркала Infinity. Кожен вентилятор має подвійний край — з одного боку конічний, а з іншого — прямокутний. Бездротовий вентилятор Uni Fan SL-INF Wireless Reverse забезпечує високопродуктивний потік охолодження. Його конструкція FDB забезпечує плавну та тиху роботу, що ідеально підходить для радіаторів та щільних передніх панелей. L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації. Контролер в комплектацію не входить, можна придбати окремо.
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065]](/content/images/32/390x390l80mc0/71285379701511.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065]](/content/images/32/390x390l80mc0/21804959429095.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065]](/content/images/32/390x390l80mc0/49063850033665.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065]](/content/images/32/390x390l80mc0/75657762530366.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065]](/content/images/32/390x390l80mc0/14902176516531.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL-INF Wireless Reverse 120-1 Black (G99.12RSLIN1W1B.00) [616065]](/content/images/32/390x390l80mc0/64801156647996.jpg)