|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 1.8 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 69.8 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 124.5 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 28.5 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00)
Немає в наявності
Код товару: 616499
1 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія UNI FAN SL Wireless здійснила черговий революційний прорив у спрощенні управління кабелями та об’єднанні контролерів для різних пристроїв. UNI FAN SL Wireless використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що ще більше покращує процес складання вашого ПК. L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації. Контролер в комплектацію не входить, можна придбати окремо. Серія UNI FAN SL Wireless не лише демонструє інновації у функціональності, але й покращує свою візуальну привабливість. Кожна сторона вентилятора тепер оснащена додатковою світловою стрічкою, що збільшує загальну кількість світлодіодів до 40. Це дозволяє регулювати освітлення в двох зонах, забезпечуючи більш динамічний та універсальний візуальний досвід, який справді виділяється.
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499]](/content/images/36/390x390l80mc0/43010234086787.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499]](/content/images/36/439x390l80mc0/69264236137189.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499]](/content/images/36/390x390l80mc0/95133938202897.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499]](/content/images/36/390x390l80mc0/54539554944340.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499]](/content/images/36/390x390l80mc0/29582425738318.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499] Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-1 Black (G99.12SL1W1B.00) [616499]](/content/images/36/390x390l80mc0/36097994757673.jpg)