|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 283 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 5.8 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 90.1 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 124 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 3.97 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00)
Немає в наявності
Код товару: 616267
5 139 грн
5 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бездротові вентилятори Uni Fan TL Wireless оснащені інноваційною технологією бездротової синхронізації Lian Li, яка використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що ще більше покращує враження від складання ПК, забезпечуючи при цьому ефективне охолодження, яскраве освітлення та тиху роботу. Бездротові вентилятори Uni Fan TL Wireless тепер можна комбінувати в одну групу, пропонуючи універсальні конфігурації та розширюючи можливості для творчості. Вентилятор використовує матеріал LCP для лопатей вентилятора, мідний центральний вал та підшипники FDB з 9 щільно вирівняними лопатями (зазор 0.65 мм), що забезпечує вражаючий вигляд без шкоди для продуктивності. Кожен вентилятор серії Uni Fan TL Wireless має 26 світлодіодів з широким безкінечним дзеркалом з двох боків рами вентилятора, яке огинає краї антивібраційної прокладки. L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації.
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/30985861308192.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/92643599282468.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/16813777405830.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/80006940064502.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/43290220897627.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/40678394003463.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/33101382840335.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless 120-3 White (G99.12TL1W3W.00) [616267]](/content/images/15/390x390l80mc0/60358662310627.jpg)