|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 342 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 4.6 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Повітряний потік | 103.9 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розміри | 140 х 142 х 28 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.27 мм H2O |
| Товщина | 28 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00)
Немає в наявності
Код товару: 614385
1 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Uni Fan TL Wireless Reverse - вентилятор із зворотною конфігурацією лопатей Бездротові вентилятори Uni Fan TL Wireless оснащені інноваційною технологією бездротової синхронізації Lian Li, яка використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що ще більше покращує враження від складання ПК, забезпечуючи при цьому ефективне охолодження, яскраве освітлення та тиху роботу. Бездротові вентилятори Uni Fan TL Wireless тепер можна комбінувати в одну групу, пропонуючи універсальні конфігурації та розширюючи можливості для творчості. Вентилятор використовує матеріал LCP для лопатей вентилятора, мідний центральний вал та підшипники FDB з 9 щільно вирівняними лопатями (зазор 0.65 мм), що забезпечує вражаючий вигляд без шкоди для продуктивності. Кожен вентилятор серії Uni Fan TL Wireless має 26 світлодіодів з широким безкінечним дзеркалом з двох боків рами вентилятора, яке огинає краї антивібраційної прокладки. L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів та підсвічуванням для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для справді бездротової конфігурації. Контролер в комплектацію не входить, можна придбати окремо.
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385]](/content/images/24/390x390l80mc0/69889926807008.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385]](/content/images/24/390x390l80mc0/34372864424020.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385]](/content/images/24/390x390l80mc0/99415174835517.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385]](/content/images/24/390x390l80mc0/59398093371267.jpg)
![Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385] Вентилятор Lian Li Uni Fan TL Wireless Reverse 140-1 Black (G99.14RTL1W1B.00) [614385]](/content/images/24/397x390l80mc0/93509295348817.jpg)