|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 18 міс. |
| Енергоспоживання | 2.04 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4000 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.17 А |
| Повітряний потік | 17.6 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 3-Pin |
| Розмір вентилятора | 60 мм |
| Розміри | 60 х 60 х 20 мм |
| Ручне регулювання обертів | Ні |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Тиск | 2.79 мм H2O |
| Товщина | 20 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Titan, 60 мм (TFD-6020 M 12 Z)
Немає в наявності
Код товару: 608861
199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вся потужність, яка споживається комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідведення, корпуси обладнають додатковими вентиляторами. TITAN TFD-6020M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. TITAN TFD-6020M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
![Вентилятор Titan, 60 мм (TFD-6020 M 12 Z) [608861] Вентилятор Titan, 60 мм (TFD-6020 M 12 Z) [608861]](/content/images/6/390x390l80mc0/74175074344889.jpg)
![Вентилятор Titan, 60 мм (TFD-6020 M 12 Z) [608861] Вентилятор Titan, 60 мм (TFD-6020 M 12 Z) [608861]](/content/images/6/390x390l80mc0/59369874114435.jpg)