|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DVI | 1 |
|---|---|
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Графічний роз'єм | PCIE 4.0 |
| Довжина відеокарти | 200 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Розмір | 200 x 123 x 38 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 4.0 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 3 слота |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 200 |
| Додаткове живлення | 1 x 6-pin |
| Займаних слотів | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимально підключених моніторів | 3 |
| Модель GPU | DUAL-RTX3050-O8G-V2 |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 1xHDMI, 1xDVI, 1xDisplayPort |
| Підсвічування | Так |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Техпроцес | 8 нм |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 1852 |
| Частота роботи пам'яті | 14000 |
| Шина пам'яті, біт | 128 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 200.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Максимальна споживана потужність | 130 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode – Boost Clock : 1852 MHz1635 MHz, Default Mode – Boost Clock : 1822 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1852 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 30 Series |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 3050 8GB GDDR6 Dual OC V2 Asus (DUAL-RTX3050-O8G-V2)
Немає в наявності
Код товару: 605787
14 260 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Включаємо RTX! Фантастичний реалізм і висока швидкість, що стали можливими завдяки технологіям трасування променів та штучного інтелекту в іграх нового покоління! Технологія DLSS Технологія згладжування з алгоритмами глибокого навчання NVIDIA DLSS забезпечує безкомпромісну якість зображення за рахунок використання наявних у відеокартах GeForce RTX тензорних ядер. При цьому вона мало впливає на швидкість гри, що дозволить викрутити налаштування на максимум. Штучний інтелект – на службі у геймерів! Платформа для творчості Відеокарти серії GeForce RTX 30 підходять не тільки для ігор, а й для продуктивної роботи. Підтримка технологій штучного інтелекту, сумісність із програмною платформою NVIDIA Studio та висока продуктивність роблять їх відмінним вибором для тривимірного моделювання, редагування відеоматеріалів у форматі 8K або стримінгу у прямому ефірі.