|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Графічний роз'єм | PCIE 4.0 |
| Довжина відеокарти | 200 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 12 ГБ |
| Розмір | 200 х 123 х 38 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 4.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 2 слота |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 200 |
| Додаткове живлення | 1 x 8-pin |
| Займаних слотів | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Модель GPU | DUAL-RTX3060-O12G-V2 |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 1xHDMI, 3xDisplayPort |
| Підсвічування | Ні |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 1867 |
| Частота роботи пам'яті | 15000 |
| Шина пам'яті, біт | 192 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 200.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 1.4a |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1837-1867 |
| Частота ядра (Boost) | 1867 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 30 Series |
| Шина пам'яті | 192 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 3060 12GB GDDR6 Dual OC V2 Asus (LHR) (DUAL-RTX3060-O12G-V2)
Немає в наявності
Код товару: 610946
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: Модель відеокарти з Lite Hash Rate. Мультіпроцесори NVIDIA Ampere Streaming: будівельні блоки для найшвидших і ефективних графічних процесорів в світі, абсолютно новий Ampere SM забезпечує вдвічі більшу пропускну здатність FP32 і підвищену енергоефективність. Ядра RT 2-го покоління: випробуйте вдвічі більшу пропускну здатність ядер RT 1-го покоління, а також одночасний RT і затінення для абсолютно нового рівня продуктивності трасування променів. Тензорні ядра 3-го покоління: збільшіть пропускну здатність до 2 разів за рахунок структурної розрідженості і передових алгоритмів штучного інтелекту, таких як DLSS. Ці ядра забезпечують значне підвищення продуктивності в іграх і абсолютно нові можливості штучного інтелекту. 2-слотовий дизайн забезпечує максимальну сумісність і ефективність охолодження для чудової продуктивності в малому корпусі. Технологія 0dB дозволяє насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші.