|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 302 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Розмір | 302 х 133.5 х 62 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 3.1 слота |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 302 |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Модель GPU | TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 1xHDMI, 3xDisplayPort |
| Підсвічування | Так |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 2662 |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Шина пам'яті, біт | 128 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 550W |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 302.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.1 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2692 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2662 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта ASUS (TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING)
Немає в наявності
Код товару: 301682
35 880 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 5060 Ti
Архітектура NVIDIA Blackwell поєднується з покращеним охолодженням і живленням, а також міцним корпусом, посиленим для надзвичайної витривалості. Забезпечте перевагу в будь-якому бою з відеокартою TUF Gaming GeForce RTX™ 5060 Ti — створеною, щоб витримувати найсуворіші умови та демонструвати виняткову продуктивність.
Дроселі та MOSFET-и TUF
Сертифіковані за військовими стандартами дроселі й MOSFET-и TUF забезпечують стабільне та надійне живлення графічного процесора, що сприяє підвищенню загальної стабільності системи.
Конденсатори TUF
Металеві конденсатори TUF 5K Black мають на 52% ширший температурний діапазон і служать у 2,5 раза довше, ніж стандартні аналоги.
Майстерність охолодження
Передова система охолодження включає фірмову технологію MaxContact і вентилятори Axial-tech, що забезпечують ефективний теплообмін, оптимальний потік повітря та низький рівень шуму. Усе це розміщено в міцному вентильованому металевому корпусі.
Технологія MaxContact
Фірмовий процес обробки ASUS MaxContact збільшує площу теплорозподільника, що прилягає до GPU, на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. У поєднанні з масивним радіатором і потужними вентиляторами Axial-tech це дозволяє знизити температуру до 2°C.
Оновлені вентилятори Axial-tech
Вентилятори Axial-tech на подвійних шарикопідшипниках створюють потужніший повітряний потік, ніж звичайні моделі, забезпечуючи ефективніше охолодження.
Інноваційна конфігурація обертання
Крайні вентилятори обертаються у зворотному напрямку для зменшення турбулентності та покращення розподілу повітря. При температурі GPU нижче 50°C усі вентилятори зупиняються, забезпечуючи тиху роботу під час легких навантажень, і автоматично вмикаються при 55°C, дотримуючись оптимальної кривої швидкості.
Вентильований екзоскелет
Литий кожух і алюмінієва задня панель не лише захищають плату від деформацій, а й мають великі вентиляційні отвори для ефективнішого відведення тепла.
Технологія Auto−Extreme
Автоматизований процес виробництва нового покоління, що дозволяє виконати все паяння за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти, усуває потребу в агресивних хімікатах для очищення, знижує споживання енергії під час виробництва та загалом підвищує надійність і екологічність продукту.
Архітектура NVIDIA Blackwell поєднується з покращеним охолодженням і живленням, а також міцним корпусом, посиленим для надзвичайної витривалості. Забезпечте перевагу в будь-якому бою з відеокартою TUF Gaming GeForce RTX™ 5060 Ti — створеною, щоб витримувати найсуворіші умови та демонструвати виняткову продуктивність.
Дроселі та MOSFET-и TUF
Сертифіковані за військовими стандартами дроселі й MOSFET-и TUF забезпечують стабільне та надійне живлення графічного процесора, що сприяє підвищенню загальної стабільності системи.
Конденсатори TUF
Металеві конденсатори TUF 5K Black мають на 52% ширший температурний діапазон і служать у 2,5 раза довше, ніж стандартні аналоги.
Майстерність охолодження
Передова система охолодження включає фірмову технологію MaxContact і вентилятори Axial-tech, що забезпечують ефективний теплообмін, оптимальний потік повітря та низький рівень шуму. Усе це розміщено в міцному вентильованому металевому корпусі.
Технологія MaxContact
Фірмовий процес обробки ASUS MaxContact збільшує площу теплорозподільника, що прилягає до GPU, на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. У поєднанні з масивним радіатором і потужними вентиляторами Axial-tech це дозволяє знизити температуру до 2°C.
Оновлені вентилятори Axial-tech
Вентилятори Axial-tech на подвійних шарикопідшипниках створюють потужніший повітряний потік, ніж звичайні моделі, забезпечуючи ефективніше охолодження.
Інноваційна конфігурація обертання
Крайні вентилятори обертаються у зворотному напрямку для зменшення турбулентності та покращення розподілу повітря. При температурі GPU нижче 50°C усі вентилятори зупиняються, забезпечуючи тиху роботу під час легких навантажень, і автоматично вмикаються при 55°C, дотримуючись оптимальної кривої швидкості.
Вентильований екзоскелет
Литий кожух і алюмінієва задня панель не лише захищають плату від деформацій, а й мають великі вентиляційні отвори для ефективнішого відведення тепла.
Технологія Auto−Extreme
Автоматизований процес виробництва нового покоління, що дозволяє виконати все паяння за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти, усуває потребу в агресивних хімікатах для очищення, знижує споживання енергії під час виробництва та загалом підвищує надійність і екологічність продукту.