|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 329 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Розмір | 329 x 140 x 62.5 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 4 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Підсвічування | Так |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 329.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2610 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2588 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2588 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | White |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Так |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 TUF Gaming OC White Asus (TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING)
Немає в наявності
Код товару: 612460
63 580 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Майстерність охолодження Передовий дизайн системи охолодження включає ексклюзивну технологію ASUS MaxContact, фазозсувну термопрокладку GPU і ефективні вентилятори Axial-tech, що забезпечують чудові теплові характеристики, оптимізований повітряний потік і безшумну роботу, і все це в міцному і вентильованому металевому корпусі. Дизайн MaxContact MaxContact - це спеціальний виробничий процес ASUS, що дозволяє збільшити площу поверхні теплорозподільника, розташованого на графічному процесорі, на 5% порівняно з традиційною конструкцією. Це дозволяє підвищити температуру на 2°C у поєднанні з великим масивом радіаторів та потужними вентиляторами Axial-tech. Велика парова камера Парова камера та радіатор величезного розміру ефективно відводять тепло від графічного процесора GeForce RTX 5070 Ti, забезпечуючи високу продуктивність у різних сценаріях. Модернізація Axial-tech Вентилятори Axial-tech обертаються на подвійних шарикопідшипниках та проганяють на 31% більше повітря, ніж стандартні вентилятори. Нові напрямки Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і покращити розсіювання повітря. Усі три вентилятори зупиняються при температурі GPU нижче 50 °C, що забезпечує тиху роботу під час виконання легких завдань. Вони відновлюють роботу при температурі вище 55 °C, дотримуючись кривої швидкості, що забезпечує баланс між продуктивністю та акустикою. Вентильований екзоскелет Високоякісний литий кожух та алюмінієва задня пластина запобігають прогину друкованої плати та оснащені великими вентиляційними отворами для подальшого покращення розсіювання тепла.