|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 288.46 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 32 ГБ |
| Розмір | 288.46 x 153.7 x 48 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Підсвічування | Так |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 288.46 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Вид охолодження | Рідинна |
| Максимальна споживана потужність | 575 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Частота ядра (Base) | 2580 - 2610 |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 512 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5090 32GB GDDR7 ROG Astral LC Gaming OC Asus (ROG-ASTRAL-LC-RTX5090-O32G-GAMING)
Немає в наявності
Код товару: 610066
198 000 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відеокарти ROG Astral, дизайн яких черпає натхнення з величі та краси космосу, демонструють нескінченну пристрасть ROG до дослідження й підкорення нових рубежів. ROG Astral LC GeForce RTX 5090 забезпечує неперевершену ефективність охолодження завдяки рідинному кулеру з 360-міліметровим радіатором, мідній пластині з великою площею та вбудованому вентилятору. Крім того, потужні MOSFET-транзистори, розраховані на струм до 80 ампер, забезпечують високий розгінний потенціал за мінімального рівня шуму.