|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 312 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Розмір | 312 x 130 x 50 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 2.5 слота |
| Відеочіп | AMD Radeon RX 9070 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 312 |
| Додаткове живлення | 2 x 8-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Модель GPU | PRIME-RX9070-O16G |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 1xHDMI, 3xDisplayPort |
| Підсвічування | Ні |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | AMD |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 2590 |
| Частота роботи пам'яті | 20000 |
| Шина пам'яті, біт | 256 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Виробник GPU | AMD |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 312.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - Boost Clock : 2610 MHz, Game Clock : 2140 MHz Default Mode – Boost Clock : 2590 MHz, Game Clock : 2120 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта AMD Radeon RX 9070 16GB GDDR6 Prime OC Asus (PRIME-RX9070-O16G)
Немає в наявності
Код товару: 605818
32 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Готовність до потужності Відчуйте першокласну продуктивність із відеокартою Prime Radeon RX 9070, що має компактний дизайн формату 2.5 слота для розширеної сумісності. Вона вдосконалена за допомогою фазозмінної термопрокладки графічного процесора та трьох вентиляторів, які забезпечують ефективне охолодження. Дизайн 2.5 слота Prime Radeon RX 9070 отримала дизайн 2.5 слота з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок. Це дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію з бокової панелі корпусу та досягати оптимальної теплопровідності. Подвійний BIOS Що для вас важливіше — нижча температура ядра чи менше шуму? У режимі продуктивності вентилятори обертаються для постійного охолодження карти, тоді як режим Quiet зберігає ті ж цільові показники потужності та налаштування, але використовує менш агресивну криву обертів для тихішої роботи при помірних температурах. Технологія Auto-Extreme Це автоматизований виробничий процес, який задає нові стандарти у галузі, дозволяючи здійснювати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme знижує теплове навантаження на компоненти та усуває потребу в агресивних хімічних засобах для очищення. Це зменшує вплив на довкілля, знижує енергоспоживання під час виробництва та підвищує загальну надійність продукту.