|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 2 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Розмір | 304 x 126 x 50 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 2.5 слота |
| Відеочіп | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 304 |
| Додаткове живлення | 1 x 8-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимально підключених моніторів | 3 |
| Модель GPU | PRIME-RX9060XT-O8G |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 1xHDMI, 2xDisplayPort |
| Підсвічування | Ні |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | AMD |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 3330 |
| Частота роботи пам'яті | 20000 |
| Шина пам'яті, біт | 128 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 550W |
| Виробник GPU | AMD |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 304.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | звичайна |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b. 2 x DisplayPort 2.1a |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - Boost Clock : 3330 MHz, Game Clock : 2760 MHz Default Mode – Boost Clock : 3310 MHz, Game Clock : 2740 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта ASUS (PRIME-RX9060XT-O8G)
Немає в наявності
Код товару: 303646
20 286 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Готова до потужності
Відеокарта Prime Radeon™ RX 9060 XT дарує первісну продуктивність у компактному дизайні товщиною 2,5 слоти, з тривентиляторною системою охолодження для виняткової ефективності та широкої сумісності.
Компактний 2,5-слотовий формфактор
Prime Radeon™ RX 9060 XT має продумане компонування кожуха, радіатора та теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech максимально ефективно використовувати бічні отвори корпусу для оптимального тепловідведення.
Вентилятори Axial-tech нового покоління
Три перевірені часом вентилятори Axial-tech мають зменшену центральну втулку, що дозволяє збільшити довжину лопатей. Бар’єрне кільце підвищує тиск повітря вниз, забезпечуючи кращі температури, менший рівень шуму та вищу продуктивність.
Технологія 0dB
Усі три вентилятори зупиняються при температурі нижче 55 °C, дозволяючи насолоджуватися легкими іграми чи повсякденними завданнями у повній тиші. При перевищенні 60 °C вентилятори автоматично вмикаються, підтримуючи баланс між продуктивністю та акустичним комфортом.
Підшипники на подвійних кульках
Кожен тип підшипників має свої переваги, однак підшипники на подвійних кульках відзначаються підвищеною довговічністю — вони служать до двох разів довше, ніж класичні втулкові рішення.
Перфорована тильна пластина
Великі вентиляційні отвори в тиловій пластині значно покращують тепловідведення, знижуючи температуру графічного процесора навіть під навантаженням. Покращений повітряний потік сприяє стабільній роботі, подовженому терміну служби та запобігає перегріванню й тротлінгу.
Технологія MaxContact
Процес MaxContact від ASUS збільшує площу тепловідвідної поверхні, яка прилягає до GPU, на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Це дозволяє знизити температуру до 2 °C, особливо у поєднанні з масивним радіатором і вентиляторами Axial-tech.
Подвійний BIOS
Вибирайте між продуктивністю та тишею. У режимі Performance вентилятори працюють інтенсивніше для максимально ефективного охолодження, тоді як режим Quiet зберігає ту саму потужність, але з менш агресивною кривою обертів вентиляторів, забезпечуючи тиху роботу при середніх температурах.
Технологія Auto-Extreme
Інноваційний автоматизований виробничий процес ASUS Auto-Extreme дозволяє виконати все паяння за один прохід, зменшуючи теплове навантаження на компоненти та виключаючи агресивну хімію з етапів очищення. Це знижує вплив на довкілля, споживання енергії та підвищує загальну надійність продукції.
Відеокарта Prime Radeon™ RX 9060 XT дарує первісну продуктивність у компактному дизайні товщиною 2,5 слоти, з тривентиляторною системою охолодження для виняткової ефективності та широкої сумісності.
Компактний 2,5-слотовий формфактор
Prime Radeon™ RX 9060 XT має продумане компонування кожуха, радіатора та теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech максимально ефективно використовувати бічні отвори корпусу для оптимального тепловідведення.
Вентилятори Axial-tech нового покоління
Три перевірені часом вентилятори Axial-tech мають зменшену центральну втулку, що дозволяє збільшити довжину лопатей. Бар’єрне кільце підвищує тиск повітря вниз, забезпечуючи кращі температури, менший рівень шуму та вищу продуктивність.
Технологія 0dB
Усі три вентилятори зупиняються при температурі нижче 55 °C, дозволяючи насолоджуватися легкими іграми чи повсякденними завданнями у повній тиші. При перевищенні 60 °C вентилятори автоматично вмикаються, підтримуючи баланс між продуктивністю та акустичним комфортом.
Підшипники на подвійних кульках
Кожен тип підшипників має свої переваги, однак підшипники на подвійних кульках відзначаються підвищеною довговічністю — вони служать до двох разів довше, ніж класичні втулкові рішення.
Перфорована тильна пластина
Великі вентиляційні отвори в тиловій пластині значно покращують тепловідведення, знижуючи температуру графічного процесора навіть під навантаженням. Покращений повітряний потік сприяє стабільній роботі, подовженому терміну служби та запобігає перегріванню й тротлінгу.
Технологія MaxContact
Процес MaxContact від ASUS збільшує площу тепловідвідної поверхні, яка прилягає до GPU, на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Це дозволяє знизити температуру до 2 °C, особливо у поєднанні з масивним радіатором і вентиляторами Axial-tech.
Подвійний BIOS
Вибирайте між продуктивністю та тишею. У режимі Performance вентилятори працюють інтенсивніше для максимально ефективного охолодження, тоді як режим Quiet зберігає ту саму потужність, але з менш агресивною кривою обертів вентиляторів, забезпечуючи тиху роботу при середніх температурах.
Технологія Auto-Extreme
Інноваційний автоматизований виробничий процес ASUS Auto-Extreme дозволяє виконати все паяння за один прохід, зменшуючи теплове навантаження на компоненти та виключаючи агресивну хімію з етапів очищення. Це знижує вплив на довкілля, споживання енергії та підвищує загальну надійність продукції.