|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 332 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 12 ГБ |
| Розмір | 332 x 147.3 x 64 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 3.2 слота |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 332 |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 4 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Модель GPU | ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 2xHDMI, 3xDisplayPort |
| Підсвічування | Так |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 2685 |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Шина пам'яті, біт | 192 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 750W |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 332.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2685 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2655 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2655 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Так |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта ASUS (ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING)
Немає в наявності
Код товару: 303634
44 390 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ЗНАЙДИ СВІЙ ПЕРЕВАГУ
ROG Strix GeForce RTX 5070 — це графічна карта преміум-класу, створена для максимального рівня продуктивності. Завдяки покращеній системі охолодження з вентиляторами Axial-tech, термопрокладкою з фазовим переходом та дизайном MaxContact, вона знижує температуру GPU для досягнення вищої продуктивності. Підтримка Aura Sync відкриває безмежні можливості персоналізації — як кольору, так і функціональних ефектів.
Оновлені вентилятори Axial-tech
Більші, потужніші, ефективніші. Вентилятори Axial-tech із подвійними кулькопідшипниками стали більшими, щоб забезпечити потужніший повітряний потік і, як результат, кращу ефективність охолодження, менше шуму та вищу продуктивність.
Зворотне обертання та технологія 0dB
Бокові вентилятори обертаються у протилежному напрямку, що зменшує турбулентність і покращує прохідність повітря через радіатор. При температурі GPU нижче 50°C усі вентилятори зупиняються, забезпечуючи тишу під час невимогливих задач або легких ігор. Вентилятори автоматично вмикаються при 55°C, дотримуючись кривої швидкості, що оптимізує продуктивність і рівень шуму.
Перфорована задня пластина
Великі вентиляційні отвори на задній панелі значно покращують тепловідведення, допомагаючи зберігати оптимальну температуру під час високих навантажень. Скорочена друкована плата (PCB) з оптимізованим розташуванням компонентів сприяє зниженню втрати енергії та кращому відведенню тепла через задню пластину.
Технологія MaxContact
Ексклюзивна технологія ASUS MaxContact збільшує площу контакту між тепловідвідною пластиною і GPU на 5%, підвищуючи ефективність тепловідведення.
Фазова термопрокладка GPU
Преміальна термопрокладка, яка змінює стан при нагріванні, ідеально заповнює простір між GPU та модулем охолодження. Це забезпечує кращу теплопровідність і стабільну роботу карти навіть під інтенсивними навантаженнями.
Преміальне живлення
Цифровий контроль живлення, силові каскади з високим струмом і конденсатори на 15 000 годин роботи забезпечують стабільну подачу енергії та надійне підвищення продуктивності.
Захист GPU: GPU Guard і кріплення
Для більшої стабільності ASUS застосовує GPU Guard, який фіксує чотири кути процесора, знижуючи ризик мікротріщин, а також кріпильну скобу для рівномірного тиску і жорсткості встановлення.
Захисне покриття плати
Спеціальне конформне покриття захищає друковану плату від коротких замикань, спричинених вологою, пилом або сторонніми частинками.
Auto-Extreme Technology
Інноваційний автоматизований процес виробництва, який мінімізує теплове навантаження на компоненти та знижує використання агресивної хімії. Це дає змогу зменшити вплив на довкілля, енергоспоживання і підвищити загальну надійність виробу.
Захисна задня пластина
Міцна металева задня пластина додає жорсткості конструкції, захищає компоненти та запобігає деформації плати.
Кріплення з нержавіючої сталі
Кріпильна пластина виготовлена з нержавіючої сталі марки 304 — для максимальної міцності та стійкості до корозії.
Aura Sync
ARGB-підсвічування, сумісне з Aura Sync, дозволяє налаштовувати ефекти під себе — як за кольорами, так і за стилем. Синхронізуйте освітлення з іншими сумісними компонентами системи, щоб створити по-справжньому унікальний вигляд.
ROG Strix GeForce RTX 5070 — це графічна карта преміум-класу, створена для максимального рівня продуктивності. Завдяки покращеній системі охолодження з вентиляторами Axial-tech, термопрокладкою з фазовим переходом та дизайном MaxContact, вона знижує температуру GPU для досягнення вищої продуктивності. Підтримка Aura Sync відкриває безмежні можливості персоналізації — як кольору, так і функціональних ефектів.
Оновлені вентилятори Axial-tech
Більші, потужніші, ефективніші. Вентилятори Axial-tech із подвійними кулькопідшипниками стали більшими, щоб забезпечити потужніший повітряний потік і, як результат, кращу ефективність охолодження, менше шуму та вищу продуктивність.
Зворотне обертання та технологія 0dB
Бокові вентилятори обертаються у протилежному напрямку, що зменшує турбулентність і покращує прохідність повітря через радіатор. При температурі GPU нижче 50°C усі вентилятори зупиняються, забезпечуючи тишу під час невимогливих задач або легких ігор. Вентилятори автоматично вмикаються при 55°C, дотримуючись кривої швидкості, що оптимізує продуктивність і рівень шуму.
Перфорована задня пластина
Великі вентиляційні отвори на задній панелі значно покращують тепловідведення, допомагаючи зберігати оптимальну температуру під час високих навантажень. Скорочена друкована плата (PCB) з оптимізованим розташуванням компонентів сприяє зниженню втрати енергії та кращому відведенню тепла через задню пластину.
Технологія MaxContact
Ексклюзивна технологія ASUS MaxContact збільшує площу контакту між тепловідвідною пластиною і GPU на 5%, підвищуючи ефективність тепловідведення.
Фазова термопрокладка GPU
Преміальна термопрокладка, яка змінює стан при нагріванні, ідеально заповнює простір між GPU та модулем охолодження. Це забезпечує кращу теплопровідність і стабільну роботу карти навіть під інтенсивними навантаженнями.
Преміальне живлення
Цифровий контроль живлення, силові каскади з високим струмом і конденсатори на 15 000 годин роботи забезпечують стабільну подачу енергії та надійне підвищення продуктивності.
Захист GPU: GPU Guard і кріплення
Для більшої стабільності ASUS застосовує GPU Guard, який фіксує чотири кути процесора, знижуючи ризик мікротріщин, а також кріпильну скобу для рівномірного тиску і жорсткості встановлення.
Захисне покриття плати
Спеціальне конформне покриття захищає друковану плату від коротких замикань, спричинених вологою, пилом або сторонніми частинками.
Auto-Extreme Technology
Інноваційний автоматизований процес виробництва, який мінімізує теплове навантаження на компоненти та знижує використання агресивної хімії. Це дає змогу зменшити вплив на довкілля, енергоспоживання і підвищити загальну надійність виробу.
Захисна задня пластина
Міцна металева задня пластина додає жорсткості конструкції, захищає компоненти та запобігає деформації плати.
Кріплення з нержавіючої сталі
Кріпильна пластина виготовлена з нержавіючої сталі марки 304 — для максимальної міцності та стійкості до корозії.
Aura Sync
ARGB-підсвічування, сумісне з Aura Sync, дозволяє налаштовувати ефекти під себе — як за кольорами, так і за стилем. Синхронізуйте освітлення з іншими сумісними компонентами системи, щоб створити по-справжньому унікальний вигляд.