|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Підсвічування | Ні |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Виробник GPU | nVidia |
| Призначення | ігрова |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2482 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2452 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Ні |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Так |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 Prime Asus (PRIME-RTX5070TI-16G)
Немає в наявності
Код товару: 605868
45 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дизайн із 2,5 слотами Prime RTX 5070 Ti має 2,5-слотовий дизайн із ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора та теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальну теплову продуктивність. Модернізація Axial-tech Три перевірені часом вентилятори Axial-tech оснащені маточкою меншого розміру, яка дозволяє використовувати більш довгі лопаті, і бар’єрним кільцем, що збільшує тиск повітря, спрямоване вниз, що забезпечує нижчу температуру, менший рівень шуму та високу продуктивність. Технологія 0 дБ Всі три вентилятори зупиняються при температурі GPU нижче 50 градусів Цельсія, дозволяючи вам грати в менш вимогливі ігри або виконувати легкі завдання відносної тиші. Вентилятори знову запускаються, коли температура перевищує 55 °C, встановлюючи криву швидкості, що дозволяє збалансувати продуктивність та акустику для роботи чи розваг. Подвійні кулькові підшипники вентиляторів Різні типи підшипників мають свої плюси та мінуси. Підшипники з двома кульками відрізняються довговічністю і можуть прослужити вдвічі довше, ніж підшипники з втулками. Задня панель, що вентилюється. Великі вентиляційні отвори на задній панелі значно покращують тепловідведення, допомагаючи зберегти температуру графічного процесора під час інтенсивних завдань. Додатковий потік повітря забезпечує оптимальну температуру, підвищує продуктивність, довговічність та стабільність, захищаючи від перегріву та теплового дроселювання.