|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 2 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Розмір | 304 x 126 x 50 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 2.5 слота |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 304 |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Модель GPU | PROART-RTX5070TI-O16G |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 1xHDMI, 2xDisplayPort, 1xUSB Type-C |
| Підсвічування | Ні |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 2610 |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Шина пам'яті, біт | 256 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 304.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 2 x DisplayPort 2.1b |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2610 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2588 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Brown |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Так |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 ProArt OC Asus (PROART-RTX5070TI-O16G)
Немає в наявності
Код товару: 614109
62 560 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS ProArt RTX 5070 Ti 16G – це потужна відеокарта, що поєднує інноваційні технології та стильний дизайн, що ідеально підходить для творців контенту та геймерів. Система охолодження з Axial-tech вентиляторами, паровою камерою, вентильованою задньою панеллю та технологією MaxContact забезпечує ефективний відтік тепла, зберігаючи низький рівень шуму та оптимальні температури GPU. Це дозволяє карті працювати стабільно під тривалими навантаженнями. Дизайн вражає компактним 2.5-слотним виконанням із коричневою дерев’яною облямівкою та підсвіченим логотипом ProArt Aura-lit, додаючи естетики. Порт USB Type-C розширює можливості підключення, що є зручним для творчих робочих процесів. Карта підходить як для компактних SFF-систем, так і для великих баштових конфігурацій. Довговічність забезпечується завдяки ASUS GPU Guard і фазозмішувальною термопрокладкою, а двокулькові підшипники вентиляторів та автоматизоване виробництво гарантують надійність. У комплекті GPU Tweak III для налаштувань, MuseTree для створення музики з ІІ та тримісячна пробна версія Adobe Creative Cloud.