|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 2 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 3 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Підсвічування | Ні |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 30000 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2730 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2700 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Brown |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5080 16GB GDDR7 ProArt OC Asus (PROART-RTX5080-O16G)
Немає в наявності
Код товару: 614108
77 077 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProArt GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition відрізняється елегантним дизайном з текстурою натурального дерева та є першою відеокартою, що пропонує підтримку USB Type-C для більшої зручності у творчих робочих процесах. Заснована на архітектурі NVIDIA Blackwell з підтримкою DLSS 4 , ця модель забезпечує виняткову продуктивність та інноваційні можливості для геймерів та контент-кріейторів. Компактний 2.5-слотовий форм-фактор із вдосконаленою системою охолодження – ідеальний баланс сумісності та продуктивності. USB Type-C – розширені можливості підключення для професійних робочих процесів. MaxContact з камерою випаровування – максимально ефективна передача тепла для стабільної продуктивності. Фазозмінна термопрокладка GPU знижує температуру графічного процесора, підвищуючи надійність та довговічність. Axial-tech вентилятори забезпечують посилений повітряний потік. Мінімалістичний дизайн з благородним дерев’яним оздобленням та Aura-підсвічуванням для безмежної персоналізації. Виробництво за технологією Auto-Extreme гарантує точність складання та високу надійність. ПО GPU Tweak III – інтуїтивне налаштування продуктивності, розширений контроль температур та моніторинг системи.