|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| Довжина відеокарти | 357.6 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 4 |
| Кількість вентиляторів | 4 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Підсвічування | Так |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 30000 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2790 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2760 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Так |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5080 16GB GDDR7 ROG Astral Gaming OC Asus (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING)
Немає в наявності
Код товару: 607469
87 241 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Останній рубіж Нове сімейство ROG Astral було натхненне безмежними просторами і красою космосу, і це свідчення нескінченної відданості дослідженню і визначенню нових кордонів. У цьому дусі ROG Astral GeForce RTX 5080 представляє першу відеокарту ROG із чотирма вентиляторами в поєднанні із запатентованою випаровувальною камерою, збільшеною щільністю ребер радіатора, термопрокладкою графічного процесора зі зміною фази, високими тактовими частотами за замовчуванням, посиленим подаванням живлення та багатьом іншим. Ці преміальні інновації, посилені привабливою литою рамою та металевим кронштейном графічного процесора, об’єднуються для забезпечення абсолютної продуктивності, яка може впоратися навіть із найвимогливішими ігровими сценаріями. Створено для досконалості Рухомою пристрастю до інновацій і прагненням до точності, ASUS створили ROG Astral. Натхненний чудесами всесвіту, він поєднує в собі мистецтво і технології, досягаючи зоряного охолодження і неперевершеної продуктивності. Експертиза в галузі охолодження Революційна конструкція з чотирма вентиляторами створює потужний вертикальний повітряний канал, який збільшує тиск повітря до 20%. Це забезпечує чудову тепловіддачу, яка значно знижує температуру графічного процесора і зводить до мінімуму точки перегріву, забезпечуючи безпрецедентну тактову частоту. Оптимізована відстань між ребрами Додавання четвертого вентилятора дає змогу щільніше розмістити ребра радіатора, збільшуючи охолоджувальний потенціал. Запатентована парова камера Запатентована парова камера, розроблена з фрезерованими шляхами, дає змогу тепловим трубкам занурюватися без сплющування, підвищуючи ефективність розсіювання тепла. Ця інноваційна комбінація максимізує контактну поверхню і покращує теплові характеристики більш ніж на 10%. MaxContact MaxContact - це ексклюзивна виробнича технологія ASUS, яка ефективно збільшує площу поверхні теплорозподільника графічного процесора на 5%, підвищуючи теплову ефективність. Термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом Преміальна термопрокладка з фазовим переходом для графічного процесора, ефективно заповнюючи зазори між графічним процесором і тепловим модулем, забезпечує чудову теплопровідність і поліпшене розсіювання тепла, гарантуючи оптимальну продуктивність і довговічність відеокарт за високих навантажень. Подвійний BIOS Що для вас важливіше: низька температура ядра або низький рівень шуму? Режим продуктивності дає змогу вентиляторам обертатися швидше, щоб карта весь час залишалася холодною, а режим безшумності зберігає ту саму цільову потужність і верхні налаштування, пропонуючи менш агресивну криву вентилятора для тихішої роботи за середніх температур.