|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| DisplayPort | 3 |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| Графічний роз'єм | PCIE 5.0 |
| Довжина відеокарти | 348 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 32 ГБ |
| Розмір | 348 x 146 x 72 мм |
| Система охолодження | Active |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| HDCP | Так |
| Інтерфейс відеокарти | PCI Express 5.0 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Висота системи охолодження | 3.5 слота |
| Відеочіп | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Довжина відеокарти, мм | 348 |
| Додаткове живлення | 1 x 16-pin |
| Займаних слотів | 4 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимально підключених моніторів | 4 |
| Модель GPU | TUF-RTX5090-O32G-GAMING |
| Особливості | Бекплейт, Зупинка вентиляторів у простої |
| Порти виводу відеокарти | 2xHDMI, 3xDisplayPort |
| Підсвічування | Так |
| Система охолодження відеокарти | Активна |
| Сімейство процесорів | NVidia |
| Тип упаковки | Retail |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота роботи GPU | 2550 |
| Частота роботи пам'яті | 28000 |
| Шина пам'яті, біт | 512 |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Виробник GPU | NVIDIA |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 348.00 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.6 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Вид охолодження | Радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1а. 3 x DisplayPort 2.1b |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Частота ядра (Base) | OC Mode - 2580 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2550 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2550 MHz |
| Відновлена | Ні |
| Колір | Black |
| Наявність розгону (ОС) | Так |
| Підтримка AMD CrossFireX | Ні |
| Підтримка Nvidia SLI | Ні |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Шина пам'яті | 512 біт |
Новий відгук або коментар
Відеокарта GF RTX 5090 32GB GDDR7 TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)
Немає в наявності
Код товару: 605809
184 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 Архітектуру NVIDIA Blackwell поліпшено завдяки поліпшеному охолодженню та подачі живлення, посилено міцними посиленнями для виняткової довговічності. Захоплюйте, завантажуйте і домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX 5090, розробленою для роботи в найсуворіших умовах і забезпечення неперевершеної продуктивності. Дроселі та МОП-транзистори TUF Сертифіковані військові дроселі TUF і МОП-транзистори забезпечують надійне подавання живлення на процесор, що може допомогти підвищити стабільність системи. Конденсатори TUF Чорні металеві конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший температурний діапазон і в 2.5 раза триваліший термін служби, ніж стандартні конденсатори. Термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом Преміальна термопрокладка з фазовим переходом для графічного процесора, ефективно заповнюючи зазори між графічним процесором і тепловим модулем, забезпечує чудову теплопровідність і поліпшене розсіювання тепла, гарантуючи оптимальну продуктивність і довговічність відеокарт за високих навантажень. Захисне покриття друкованих плат Захисне конформне покриття покриває друковану плату, допомагаючи захистити її від коротких замикань, спричинених вологою, пилом або сміттям. Подвійні шарикопідшипники вентилятора Подвійні шарикопідшипники забезпечують тривалий термін служби до 80 000 годин, удвічі перевищуючи термін служби підшипників ковзання і перевершуючи гідродинамічні підшипники. Це допомагає забезпечити довготривале, надійне та безшумне охолодження. Майстерність охолодження У цій вдосконаленій системі охолодження використовується ексклюзивна технологія виробництва ASUS MaxContact, термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом і ефективні вентилятори Axial-tech, які забезпечують чудові теплові характеристики, оптимізований повітряний потік і безшумну роботу - і все це в міцному вентильованому металевому корпусі. MaxContact MaxContact - це спеціальний виробничий процес ASUS, який ефективно збільшує площу поверхні теплорозподілювача, що розташований на вершині графічного процесора, на 5%, як порівняти з традиційними конструкціями. Це покращує температуру до 2°C у поєднанні з великим масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech.