|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | VA2708-2K-HD |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 50 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Audio |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 30 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.1 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 613.2 х 363 х 52.7 мм |
| Розміри з підставкою | 613.2 х 450 х 190 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Wide Color Gamut |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монітор VIEWSONIC (VA2708-2K-HD)
Немає в наявності
Код товару: 300710
6 642 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор VIEWSONIC VA2708-2K-HD
ViewSonic VA2708-2K-HD — це 27-дюймовий QHD монітор з входами HDMI і DisplayPort, розроблений для бізнесу та домашнього використання. Оптимальна продуктивність дисплея та комфортний перегляд без розривів та затримок забезпечуються за допомогою змінної частоти оновлення, технології захисту очей та різних пресетів ViewMode. Просто розширте свій робочий простір і насолоджуйтеся по-справжньому безперервною, ергономічною багатозадачністю на одному екрані з кріпленням VESA та низьким споживанням енергії.
Надзвичайно широкий кут огляду
Насолоджуйтесь яскравими кольорами з постійною яскравістю та високою точністю незалежно від кута огляду. Монітор SuperClear® IPS забезпечує надширокі вертикальні та горизонтальні кути огляду 178 градусів, що дозволяє отримувати однакову якість зображення з точною передачею кольорів і стабільністю від екрану до друку.
QHD 2560x1440
Цей 27-дюймовий екран з роздільною здатністю QHD 2560 x 1440 має вдвічі більше пікселів, ніж FHD 1080p, що забезпечує неперевершену якість роботи для професіоналів, які звертають увагу на деталі.
HDR10 забезпечує чудову контрастність
Сумісний із промисловим стандартом HDR10 (високий динамічний діапазон), цей монітор забезпечує надзвичайно деталізовані кольори, яскравість і контрастність, що значно перевищує можливості звичайних SDR-продуктів.
Плавна графіка із змінною частотою оновлення 100 Гц
Завдяки швидкій частоті оновлення екрану 100 Гц ви можете насолоджуватися по-справжньому плавним зображенням. Це покращує чіткість перегляду, знижує затримки під час швидкої дії та підвищує продуктивність у робочих завданнях, зменшуючи напругу для очей.
Швидка реакція
Відчуйте кращу продуктивність та плавні переходи пікселів з швидким часом відгуку 1 мс (MPRT). Реагуйте швидше та працюйте точно.
Eye ProTech для комфортного перегляду
Зменшіть цифрову напругу очей і підтримуйте свіжість очей з ViewSonic Eye ProTech. Технологія Flicker-Free та фільтр синього світла усувають мерехтіння екрана і мінімізують шкідливе синє випромінювання, забезпечуючи комфортний перегляд навіть під час тривалого використання.
Безрамковий дизайн для безперервного перегляду
Забудьте про громіздкі рамки з вражаючим 3-стороннім безрамковим екраном. Насолоджуйтесь витонченим виглядом та безперервними можливостями для роботи з кількома моніторами.
Опції налаштування кольору
ViewMode від ViewSonic пропонує пресети «Ігри», «Фільм», «Веб», «Текст» і «Моно». Ці пресети покращують гамма-криву, колірну температуру, контрастність і яскравість, забезпечуючи оптимізований, задовільний перегляд.
Низьке енергоспоживання
Розроблений з урахуванням енергоефективності, режим Eco від ViewSonic успішно зменшує вуглецевий слід та значно знижує витрати на утримання офісу.
ViewSonic VA2708-2K-HD — це 27-дюймовий QHD монітор з входами HDMI і DisplayPort, розроблений для бізнесу та домашнього використання. Оптимальна продуктивність дисплея та комфортний перегляд без розривів та затримок забезпечуються за допомогою змінної частоти оновлення, технології захисту очей та різних пресетів ViewMode. Просто розширте свій робочий простір і насолоджуйтеся по-справжньому безперервною, ергономічною багатозадачністю на одному екрані з кріпленням VESA та низьким споживанням енергії.
Надзвичайно широкий кут огляду
Насолоджуйтесь яскравими кольорами з постійною яскравістю та високою точністю незалежно від кута огляду. Монітор SuperClear® IPS забезпечує надширокі вертикальні та горизонтальні кути огляду 178 градусів, що дозволяє отримувати однакову якість зображення з точною передачею кольорів і стабільністю від екрану до друку.
QHD 2560x1440
Цей 27-дюймовий екран з роздільною здатністю QHD 2560 x 1440 має вдвічі більше пікселів, ніж FHD 1080p, що забезпечує неперевершену якість роботи для професіоналів, які звертають увагу на деталі.
HDR10 забезпечує чудову контрастність
Сумісний із промисловим стандартом HDR10 (високий динамічний діапазон), цей монітор забезпечує надзвичайно деталізовані кольори, яскравість і контрастність, що значно перевищує можливості звичайних SDR-продуктів.
Плавна графіка із змінною частотою оновлення 100 Гц
Завдяки швидкій частоті оновлення екрану 100 Гц ви можете насолоджуватися по-справжньому плавним зображенням. Це покращує чіткість перегляду, знижує затримки під час швидкої дії та підвищує продуктивність у робочих завданнях, зменшуючи напругу для очей.
Швидка реакція
Відчуйте кращу продуктивність та плавні переходи пікселів з швидким часом відгуку 1 мс (MPRT). Реагуйте швидше та працюйте точно.
Eye ProTech для комфортного перегляду
Зменшіть цифрову напругу очей і підтримуйте свіжість очей з ViewSonic Eye ProTech. Технологія Flicker-Free та фільтр синього світла усувають мерехтіння екрана і мінімізують шкідливе синє випромінювання, забезпечуючи комфортний перегляд навіть під час тривалого використання.
Безрамковий дизайн для безперервного перегляду
Забудьте про громіздкі рамки з вражаючим 3-стороннім безрамковим екраном. Насолоджуйтесь витонченим виглядом та безперервними можливостями для роботи з кількома моніторами.
Опції налаштування кольору
ViewMode від ViewSonic пропонує пресети «Ігри», «Фільм», «Веб», «Текст» і «Моно». Ці пресети покращують гамма-криву, колірну температуру, контрастність і яскравість, забезпечуючи оптимізований, задовільний перегляд.
Низьке енергоспоживання
Розроблений з урахуванням енергоефективності, режим Eco від ViewSonic успішно зменшує вуглецевий слід та значно знижує витрати на утримання офісу.