|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | VX2779-HD-PRO |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 50 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Audio Out |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 30 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 8 bit (6 bit + FRC), 104% SRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.1 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 615 x 364 x 46 мм |
| Розміри з підставкою | 615 x 454 x 182 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 34 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 104% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монітор VIEWSONIC (VX2779-HD-PRO)
Немає в наявності
Код товару: 300797
6 393 грн
6 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ViewSonic OMNI VX2779-HD-PRO — універсальний 27-дюймовий Full HD монітор для роботи та ігор
ViewSonic OMNI VX2779-HD-PRO — це універсальний 27-дюймовий Full HD монітор, створений для покращення візуального досвіду як під час роботи, так і в ігрових сесіях. Завдяки високій частоті оновлення 180 Гц і надшвидкому часу відгуку 1 мс (MPRT), цей монітор забезпечує плавне зображення з мінімальною затримкою — ідеальне рішення для геймерів, які прагнуть конкурентної переваги. Оснащений технологією SuperClear® IPS, він гарантує широкі кути огляду та яскраві, насичені кольори — чудовий вибір для ігор, творчих завдань та офісної роботи. А витончений дизайн монітора додасть естетики вашому робочому простору, поєднуючи функціональність та стиль.
Ігровий процес без відблисків з технологією SuperClear® IPS
Пориньте у світ яскравого зображення завдяки IPS-матриці з технологією SuperClear®. Монітор забезпечує насичені, реалістичні кольори під будь-яким кутом огляду. Чи граєте ви в напружені мережеві ігри, чи дивитеся улюблені відео — кожна деталь оживає на екрані.
Блискавично швидка частота оновлення
Частота оновлення 180 Гц забезпечує надзвичайно плавний ігровий процес та редагування відео. Кожен кадр передається з точністю, що дозволяє краще прицілюватися та домінувати в динамічних іграх. Коли важлива кожна мить — VX2779-HD-PRO не підведе.
Чітке зображення без розмиття
Час відгуку 1 мс (MPRT) мінімізує розмиття рухів і забезпечує плавні переходи пікселів. Отримайте перевагу у швидких іграх завдяки чіткому, детальному зображенню без ефекту "привидів".
Жодного розриву зображення
Технологія Variable Refresh Rate синхронізує частоту оновлення відеокарти та монітора, що усуває розриви зображення та забезпечує безперервний геймплей із плавною графікою.
Яскраве HDR10-зображення
Підтримка HDR10 відкриває новий рівень глибини та контрасту. Занурюйтесь у фантастичні світи, переглядайте яскраві фото з відпустки або дивіться фільми з насиченими кольорами та чіткими деталями.
Eye ProTech — захист для ваших очей
Технологія Eye ProTech, що поєднує фільтр синього світла та функцію без мерехтіння, зменшує навантаження на очі під час тривалого користування. Ідеально для затятих геймерів і тих, хто працює годинами.
Розширені можливості підключення
Монітор оснащено двома HDMI 1.4 портами та одним DisplayPort 1.2, що підтримують високі частоти оновлення. Легко підключайте ПК та консоль одночасно й миттєво перемикайтесь між ними — насолоджуйтеся повним спектром розваг без зайвих клопотів.
ViewSonic OMNI VX2779-HD-PRO — це універсальний 27-дюймовий Full HD монітор, створений для покращення візуального досвіду як під час роботи, так і в ігрових сесіях. Завдяки високій частоті оновлення 180 Гц і надшвидкому часу відгуку 1 мс (MPRT), цей монітор забезпечує плавне зображення з мінімальною затримкою — ідеальне рішення для геймерів, які прагнуть конкурентної переваги. Оснащений технологією SuperClear® IPS, він гарантує широкі кути огляду та яскраві, насичені кольори — чудовий вибір для ігор, творчих завдань та офісної роботи. А витончений дизайн монітора додасть естетики вашому робочому простору, поєднуючи функціональність та стиль.
Ігровий процес без відблисків з технологією SuperClear® IPS
Пориньте у світ яскравого зображення завдяки IPS-матриці з технологією SuperClear®. Монітор забезпечує насичені, реалістичні кольори під будь-яким кутом огляду. Чи граєте ви в напружені мережеві ігри, чи дивитеся улюблені відео — кожна деталь оживає на екрані.
Блискавично швидка частота оновлення
Частота оновлення 180 Гц забезпечує надзвичайно плавний ігровий процес та редагування відео. Кожен кадр передається з точністю, що дозволяє краще прицілюватися та домінувати в динамічних іграх. Коли важлива кожна мить — VX2779-HD-PRO не підведе.
Чітке зображення без розмиття
Час відгуку 1 мс (MPRT) мінімізує розмиття рухів і забезпечує плавні переходи пікселів. Отримайте перевагу у швидких іграх завдяки чіткому, детальному зображенню без ефекту "привидів".
Жодного розриву зображення
Технологія Variable Refresh Rate синхронізує частоту оновлення відеокарти та монітора, що усуває розриви зображення та забезпечує безперервний геймплей із плавною графікою.
Яскраве HDR10-зображення
Підтримка HDR10 відкриває новий рівень глибини та контрасту. Занурюйтесь у фантастичні світи, переглядайте яскраві фото з відпустки або дивіться фільми з насиченими кольорами та чіткими деталями.
Eye ProTech — захист для ваших очей
Технологія Eye ProTech, що поєднує фільтр синього світла та функцію без мерехтіння, зменшує навантаження на очі під час тривалого користування. Ідеально для затятих геймерів і тих, хто працює годинами.
Розширені можливості підключення
Монітор оснащено двома HDMI 1.4 портами та одним DisplayPort 1.2, що підтримують високі частоти оновлення. Легко підключайте ПК та консоль одночасно й миттєво перемикайтесь між ними — насолоджуйтеся повним спектром розваг без зайвих клопотів.