|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.66 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 500+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 148 х 71 х 208 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Схема MIMO | є |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 110-240 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White)
Немає в наявності
Код товару: 609509
7 619 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Покриття всього будинку Mesh-система ZenWiFi AX Hybrid складається з пари Wi-Fi маршрутизаторів ASUS класу AX1800, у кожний з яких убудовано адаптер HomePlug AV2 для передачі даних через дроти наявної електромережі. Це рішення забезпечує покриття швидкісною, надійною й захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку. Ідеальне рішення для будівель із товстими стінами ZenWiFi AX Hybrid поєднує в собі технології Wi-Fi і Powerline для покриття швидкісною мережею будівель із товстими або металевими стінами, які спричиняють проблеми при використанні в ролі магістрального каналу (backhaul) з’єднання Wi-Fi. Це рішення дає змогу застосовувати для з’єднання маршрутизаторів між собою дроти наявної електромережі, тож домашні пристрої зможуть обмінюватися даними в бездротовій мережі на повній швидкості Wi-Fi 6 класу AX1800. Стандарт HomePlug AV2 MIMO підтримує майже вдвічі вищу швикість, ніж попередній.
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/89306861825416.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/71831093217972.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/99088330450511.png)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/99967787380175.png)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/36479926824928.png)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/69788932628149.png)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/76088362952182.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/78825200497585.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/72063919411093.png)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/40406310977614.png)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 2pk White (90IG05T0-BM9110) (XP4 (2-PK) White) [609509]](/content/images/14/390x390l80mc0/55164521938087.png)