|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 1.5 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 10 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 500+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 241 х 115 х 115 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX11000 |
| Схема MIMO | є |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Швидкість WiFi | 1148 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK))
Немає в наявності
Код товару: 609510
27 029 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ZenWiFi Pro – це новий еталон сучасної mesh-системи для покриття мережею Wi-Fi всього будинку, що поєднує в собі високу продуктивність і стильне виконання. Завдяки чудовій масштабованості ця система виводить на новий рівень мережеві можливості для продуктивної роботи та цифрових розваг. Швидкісне підключення великої кількості клієнтів Стандарт Wi-Fi 6 наділяє ZenWiFi Pro XT12 до 4 разів вищою пропускною спроможністю та до 2 разів вищою швидкістю в порівнянні зі стандартом Wi-Fi 5 завдяки передовим технологіям, зокрема BSS Color, OFDMA для обох напрямків передачі даних і режиму MU-MIMO з використанням каналів 160 МГц. Покращилася також ефективність використання ресурсів мережі, тож пристрої отримують всю необхідну для них смугу пропускання. ZenWiFi Pro XT12 є ідеальним вибором, якщо до мережі необхідно підключити багато різноманітних мережевих пристроїв, як-от ПК, ноутбуки, смартфони, NAS і розумні домашні пристрої. Більше потоків, більша пропускна здатність ZenWiFi Pro XT12 – це 12-потоковий пристрій із сумарною загальною швидкістю передачі даних до 11000 Мбіт/с. Він відмінно підходить для найбільш завантажених домашніх мереж, де необхідно одночасно передавати й отримувати дані великої кількості пристроїв на високій швидкості та позбутися мертвих зон. RangeBoost Plus RangeBoost Plus – це найновіша та найпотужніша версія відомої фірмової технології ASUS RangeBoost, яка покращує покриття для всіх пристроїв Wi-Fi, включаючи застарілі пристрої. Використовуючи флагманський чипсет Broadcom стандарту Wi-Fi 6 нового покоління та 64-розрядний 4-ядерний процесор із тактовою частотою 2 ГГц, RangeBoost Plus спирається на численні ексклюзивні технології ASUS для значного розширення радіусу дії сигналу та покриття мережі Wi-Fi (до 38%).
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/59668068713084.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/16081707432068.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/61761419668816.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/74148402143744.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/33261521680860.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/16056273801910.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/51708329944129.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/59199028962519.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/56904378245885.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi Pro XT12 2pk Black (90IG06U0-MO3A40) (XT12(2-PK)) [609510]](/content/images/15/390x390l80mc0/40201154983031.jpg)