|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.307 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор х3, блок живлення х3, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 400+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 90 х 90 х 85 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Схема MIMO | є |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK))
Немає в наявності
Код товару: 609546
13 889 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Mesh-система ZenWiFi XD4 Plus складається з трьох вузлів, кожен із яких є бездротовим маршрутизатором ASUS класу AX1800 (стандарт Wi-Fi 6). Доступні різні варіанти підключення вузлів один до одного, разом вони забезпечують покриття швидкісною, надійною й захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку. Вузли системи ZenWiFi XD4 Plus можна підключити один до одного через Ethernet-з’єднання. У цьому випадку всі бездротові діапазони будуть виділені для надійного й стабільного підключення клієнтських пристроїв. Економія місця та естетичний дизайн. Пристрої системи мають монтажні отвори та постачаються з комплектом гвинтів для монтажу. Повісьте їх на стіну або розмістіть будь-де, вибір за користувачем! Спрощена налаштування. Налаштування у 3 кроки в додатку ASUS Router. Щоб мережа Інтернет була безпечнішою. Система інформаційного захисту AiProtection Classic з гнучкими засобами батьківського контролю є повністю безкоштовною протягом усього часу експлуатації комплекту пристроїв. Можна легко контролювати все, що відбувається в мережі за допомогою зручного мобільного додатку. Захист в один дотик. Інтернет може містити неприйнятний вміст, нав’язливу рекламу, а також інший контент, який може мати ризики для безпеки. Функція ASUS Safe Browsing допомагає блокувати небажаний вміст в один дотик до екрана смартфона, додаткові програми для цього не потрібні. Фільтрація на основі DNS не вплине на продуктивність маршрутизатора. Існує навіть можливість фільтрувати відвертий вміст в результатах пошуку, щоб захистити дітей, які користуються Інтернетом. Функція Instant Guard – безпека в загальнодоступній мережі Wi-Fi. Активуйте функцію ASUS Instant Guard – використовуючи можливості маршрутизатора ZenWiFi AX Hybrid вона робить підключення до будь-якої загальнодоступної мережі Wi-Fi VPN захищеним! Вона допоможе захистити такі особисті дані, як відомості про кредитні картки, робочу інформацію, електронні листи тощо. Інтелектуальні технології для «розумного» дому. Система ZenWiFi XD4 Plus ідеально підходить для сучасного високотехнологічного дому як за дизайном (на вибір доступні чорний і білий варіанти), так і за функціональністю (підтримка «розумних» сервісів, зокрема Alexa та IFTTT). Легке налаштування. Гнучке керування. Система ZenWiFi працює на базі ексклюзивної технології AiMesh, яка дозволяє налаштувати mesh-мережу Wi-Fi легко та швидко, у той же час пропонуючи досвідченим користувачам повний контроль над усіма її параметрами.
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/585x390l80mc0/57265944652273.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/585x390l80mc0/14089200657980.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/406x390l80mc0/71727845517334.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/585x390l80mc0/35162534192148.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/585x390l80mc0/49297594213427.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/585x390l80mc0/52591919602119.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/534x390l80mc0/15067422592863.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/390x390l80mc0/97488300632104.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/390x390l80mc0/35361031255757.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/390x390l80mc0/22255779433522.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/390x390l80mc0/76844030726885.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/390x390l80mc0/31684750302676.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD4 Plus 3pk White (90IG07M0-MO3C40) (XD4 PLUS (W-3-PK)) [609546]](/content/images/40/390x390l80mc0/76471879459481.jpg)