|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.51 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 100+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 88 х 88 х 88 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Схема MIMO | є |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Новий відгук або коментар
WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK))
Немає в наявності
Код товару: 614412
1 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Одна об’єднана мережа – Завдяки передовій технології Mesh пристрої Halo працюють разом, щоб створити єдину домашню мережу з одним Wi-Fi. Безшовний роумінг – Автоматично перемикайтеся між Halo під час руху по дому, завжди отримуючи найкращий сигнал, щоб насолоджуватися найшвидшим з’єднанням для всіх ваших пристроїв. Покриття всього будинку – Покриття до 260 м2 із високошвидкісним Wi-Fi, усуваючи мертві зони Wi-Fi у вашому домі. 1.2 Гбіт/с Дводіапазонний Wi-Fi – Halo H30 забезпечує швидке та стабільне підключення до 100 пристроїв зі швидкістю до 1,200 Мбіт/с і працює з основними постачальниками послуг Інтернету (ISP) і модемами. Просте керування через застосунок – Використовуйте програму MERCUSYS, щоб швидко налаштувати та керувати своїм Wi-Fi. *Зверніть увагу, що Halo серії H і S не можуть працювати разом.
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/36278231179608.jpg)
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/55713129202648.jpg)
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/19668668887753.jpg)
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/32980838665972.jpg)
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/80796374878642.jpg)
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/80602266072905.jpg)
![WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412] WiFi Mesh-система Mercusys Halo H30 (2-pack) (HALO H30(2-PACK)) [614412]](/content/images/48/390x390l80mc0/52991553442381.jpg)