|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 4 |
| Ємність, Вт·год | 2048 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 12В/10A. 12 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 220 В |
| Розміри | 399 х 286 х 320 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 22 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 18 |
| Пікова потужність | 48 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1.5 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 13 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція BLAUPUNKT JuiceBox 2000, 2400W, 2048Wh, LiFePO4 з водонепроникною сумкою (BPPS2000A)
Немає в наявності
Код товару: 618179
42 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Застосування Blaupunkt JuiceBox 2000 - ідеальний компаньйон для пригод на природі, походів, вечірок у саду, будівельних майданчиків без підключення до електромережі або як надійне аварійне резервне джерело живлення. Завдяки зручному дизайну та літій-залізо-фосфатному акумулятору ємністю 2048 Вт·ч він забезпечує електроживлення у будь-якому місці та у будь-який час. Способи виведення енергії Видаючи вихідну потужність до 2400 Вт від мережі 220 В через 4 розетки Schuko, JuiceBox може забезпечити живлення практично будь-якого електронного приладу. Потужні прилади (наприклад, фени, плити, електроінструменти): 1-2 години Пристрої середньої потужності (наприклад, холодильники, комп’ютери, телевізори, освітлення): 10–30 годин На дисплеї відображається споживання в реальному часі та час роботи, що залишився. Крім того, кілька USB-портів (3хUSB 2.0, 3хUSB Type-C) дозволяють заряджати смартфони та інші мобільні пристрої; батарея цієї портативної електростанції забезпечує близько 100-200 циклів заряджання типового акумулятора телефону. 2 розетки DC5521 і автомобільна розетка 12 В задовольняють решту потреб у мобільному живленні. Варіанти зарядки Blaupunkt JuiceBox 2000 пропонує гнучкі варіанти заряджання: Побутова розетка потужністю до 1800 Вт (повна зарядка менше ніж за 70 хвилин) Автомобільний прикурювач для заряджання під час руху (зарядний кабель у комплекті) Сонячні панелі потужністю до 500 Вт, що робить його екологічним рішенням у галузі енергозбереження Термін служби Розроблений для тривалої роботи, JuiceBox 1000 витримує понад 3500 циклів заряджання, забезпечуючи роки надійної роботи. Мобільний додаток Підключіть JuiceBox до програми Wonderfree для дистанційного керування пристроєм. Програма дозволяє регулювати параметри потужності, відстежувати споживання енергії в режимі реального часу та контролювати внутрішню температуру, забезпечуючи повний контроль та зручність використання зі смартфона.