|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 1843.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Захист | перегрівання |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Особливості | функція ДБЖ |
| Призначення | для смартфонів |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 419.5 х 293.5 х 409.5 мм |
| Сонячна зарядка | 1200 Вт |
| Способи заряджання | сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Ємність акумулятора | 18 |
| Вага | 33 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 24 |
| Пікова потужність | 36 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1 |
| Час зарядки від сонячної панелі | 1. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 2400 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідна потужність | 2400 Вт |
| Водонепроникний корпус | Так |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик, метал |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 10 шт |
| Одночасно заряджувальних пристроїв, шт. | 10 |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P)
Немає в наявності
Код товару: 610626
42 203 грн
42 629 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Головні особливості: Ведучий в області захист від води та пилу IP65 Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт/Режим підйому потужності 3600 Вт З можливістю розширення до 10,443 Вт-год за допомогою 4 батарей B210P 0-80% перезарядки за 45 хвилин із джерелом живлення змінного струму 2200 Вт Розумне керування та моніторинг у додатку BLUETTI через Bluetooth та WiFi Безперебійне ДБЖ за 15 мс Харчування включено у будь-який час та погоду Зручна зовнішня конструкція та захист від води та пилу IP65 забезпечують стійкість до дощу, бруду, пилу та сольової корозії. У поєднанні з оптимальною вентиляцією для захисту внутрішніх компонентів AC240P - це ваш потужний друг, з яким ви можете рушати куди завгодно і робити будь-що! Електроживлення вашого автофургону та яхти AC240P – безкоштовний перший помічник. Ексклюзивний порт для автофургону AC240P гарантує, що ваш автофургон заживлений та готовий до будь-яких заходів. Незалежно від того, плаваєте ви у відкритому морі або подорожуєте автомобілем у невідомій пустелі, він достатньо надійний, щоб ваші пригоди були комфортними від початку до кінця, незалежно від того, наскільки бурхлива вода чи запилені дороги. Режим виняткової потужності Будьте вражені виключною вихідною потужністю AC240P. Модель легко справляється з 99% приладів з надійною номінальною потужністю 2400 Вт. Але зачекайте, є ще щось! Активуйте миттєву потужність до 3600 Вт, а потім запускайте енергоємні пристрої просто! Настав час відмовитися від бензинового генератора, тому що AC240P завжди готовий до будь-яких сценаріїв. Електроживлення більше схоже на гру з LEGO Встановлюйте розширювальні батареї B210P та дивіться, як зростають ваші варіанти живлення. Не дивно, що кожну вашу потребу в енергії буде досягнуто, ми про це добре подбали. *Примітка. Батарея розширення B210P має захист від води IP65 та є автономним джерелом живлення з портами USB-C та USB-A. Десятиліття потужності - AC240P ваш компаньйон назавжди! - BMS: система BLUETOPUS AI захищає від перезаряду/розряду, перевантаження струмом і т.д. - LiFePO4 акумулятор: 3500+ життєвих циклів. - Термін служби батареї 10 років.
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/390x390l80mc0/78984320343458.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/423x390l80mc0/91138708760369.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/423x390l80mc0/72631669100263.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/402x390l80mc0/49287389554348.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/512x390l80mc0/46271841292140.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/390x390l80mc0/74140646265629.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626] Зарядна станція Bluetti, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65 (AC240P) [610626]](/content/images/37/390x390l80mc0/92213306996498.jpg)