|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 5100.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Ні |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В/10A |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/10А |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Білий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 6000+ циклов |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | QC швидка зарядка 3.0 |
| Призначення | для смартфонів |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 3 х 230 В |
| Розміри | 300 х 760 х 500 мм |
| Сонячна зарядка | 1200 Вт |
| Способи заряджання | сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Ємність акумулятора | 51 |
| Вага | 76 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 12 |
| Пікова потужність | 60 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 7- |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 600 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 2 х 15 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Так |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 13 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti (EP500)
Немає в наявності
Код товару: 611972
99 356 грн
100 360 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна резервна електростанція BLUETTI EP500 поставляється з новаторським акумулятором LiFePO4 ємністю 5100 Втч та інвертором змінного струму з чистою синусоїдою потужністю 2000 Вт. Ця провідна у своєму класі електростанція дає вам можливість керувати всією вечіркою, сімейним походом, майстернями у хатинах або навіть усім будинком протягом дня чи двох у разі несподіваного відключення електроенергії. До 13 джерел розеток дозволяють легко запитати будь-що, від ноутбуків і кондиціонерів до електромобілів. Безпечний, розумний і постійно розвивається Удосконалена система керування батареями та хімія LiFePO4 забезпечують неймовірну безпеку та довговічність EP500. Завдяки вбудованому двоядерному мікрокомп’ютеру та підключенню до Інтернету, прошивку EP500 можна оновити через підключення до Інтернету. Безперебійне резервне копіювання ДБЖ EP500 автоматично стане вашим домашнім джерелом енергії для основних навантажень, коли електрична мережа вийде з ладу. На відміну від бензинових генераторів, BLUETTI EP500 підтримує світло та зарядку ноутбуків без обслуговування, палива, чадного газу та дратівливого шуму. У поєднанні із сонячним входом MPPT потужністю до 2400 Вт ви зможете швидко заряджати або підтримувати роботу ваших приладів, не розряджаючи вбудований акумулятор. Пам’ятаєте, коли вам доводилося турбуватися про відключення електрики? Більше не турбуйтеся, познайомтеся із BLUETTI EP500. Як використовувати EP500 Серія EP500, розроблена як універсальна електростанція для різних сценаріїв, має різні сфери застосування. Ніколи не вичерпайте енергії. Підходить для різних випадків
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/520x390l80mc0/49953493534890.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/520x390l80mc0/65985270458859.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/520x390l80mc0/38736492640521.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/520x390l80mc0/22225785519571.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/520x390l80mc0/45049923183185.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/520x390l80mc0/51223658341981.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/390x390l80mc0/85997478485927.jpg)
![Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972] Зарядна станція Bluetti (EP500) [611972]](/content/images/30/390x390l80mc0/49473314008303.jpg)